ورقکاری استیل 201

ورقکاری استیل 201

ورقکاری استیل 201 همانند دیگر ورقکاری ها انجام میگیرد و هیچ فرقی میان آنها نیست. اگر هم فرقی باشد میان درصد آلیاژ های انها است. در ورقکاری استیل،نوع استیل بسیار اهمیت دارد که هر استیلی در طرح و جنس متاوت با دیگری است. ولی در مجموع  بعد از بالا و پایین شدن های زیاد،پنل های مربوطه خم کاری و گیوتین کاری میشود و به استیل تبدیل میشوند. استیل امروزه در اکثر صنایع کاربرد دارد و جایگزین روش های قدیمی و بلا استفاده شده است. و کارفرمایان زیادی به سوی استفاده از این آلیاژ امده اند.

استیل 201

این استیل از مقاومت خوبی برخوردار است ، اما درصد کروم آن کمی پایین تر از استیل 304 میباشد. این استیل حدود 16درصد کروم دارد. این استیل به دلیل مقاومت و قیمت بینظیری که دارد در ساخت حفاظ و نرده کاربرد ویژه ای پیدا کرده است. اما چون ممکن است که در اثر تماس تیره شود برای مکان های سرباز مناسب نیست و اکثرا در امکان سر پوشیده از ان استفاده میشود. این نوع حفاظ ویا نرده ها در مکان هایی که سرپوشیده هستند ظاهر بسیار شیکی به محیط خواهند داد. تعداد لوله حفاظ و ارتفاع نرده در قیمت گذاری آن بسیار اهمیت دارد ئ نسبت به اینها تغییر میکند.  

باران استیل

باران استیل میتواند شما را برای انتخاب محصول مورد نظر راهنمایی کند. مجموعه باران استیل در حوزه این آلیاژ خدمت و فعالیت ویژه ای دارد و محصولات با کیفیت فراوانی را نیز در این راستا عرضه میکند. از جمله این محصولات میتوان به حفاظ و نرده استیل اشاره کرد.   نرده استیل اکثرا از آلیاژ201 تهیه شده میباشد.      

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *